Telefon
WhatsApp
header-logo2.png

Turgut Reis 6+1 Yatırımlık Satılık Lüks Villa

Turgut Reis 6+1 Yatırımlık Satılık Lüks Villa

Turgut Reis 6+1 Yatırımlık Satılık Lüks Villa

Turgut Reis: eski adı Karatoprak olan bu güzel Ege Kasabası Bodrum Merkeze olan 18 kilometrelik mesafesi ile kolay ulaşılabilir konumu sayesinde gün geçtikçe gelişerek turizm sektöründe ki yerini sağlamlaştırmıştır. 1960 lı yılların sonlarına kadar pek bilinmeyen, ulaşım zorlukları yüzünden pek göz önünde olmayan Turgut Reis yapılan yatırımlar ve yol çalışmaları sayesinde günümüzde ki konumuna gelirken bölge de yapımı tamamlanarak kullanıma sunulan D-Marin deniz yolu ile gelen konukları için de ayrı bir kolaylık sağlamıştır. Yarımadanın en batısında bulunan Turgut Reis gerek tertemiz koyları gerekse tesisleri ile turizme katkı sağlarken gastronomi konusunda da oldukça iddialı. Organik ürünlerin yer aldığı ve cumartesi günleri kurulan halk pazarı hem yerel halkı hem de konuklarını organik ve yerel ürünlerle buluşturmakta. Turizm ekonomisinde oldukça büyük bir paya sahip Turgut Reis her geçen gün gelişerek büyümeye devam etmekte. Yatırımların her geçen gün arttığı bu Ege kasabasında yatırımcıların birere ikişer gelmeye başlaması yapılan yatırımlarda da çeşitliliği getirmekte. Bazıları küçük bir dükkan veya mağaza açarak bu yatırımlar içinde yer alırken kimisi de daha farklı yatırımlara yönlenmekte. Bu yatırımlar içinde ki en önemli kalemlerden biri de Lüks Villalara yapılan yatırımlar. Çok farklı yapı ve konumlarda olan lüks villalar içinde en çok rağbet gören ise 6+1 oda seçenekli lüks villalar. Turgut Reis 6+1 Yatırımlık Satılık Lüks Villa hizmetleri sizleri bu yatırımla buluştururken en doğru yatırımı yaparak güven içinde bir gelecek sunmakta.

Turgut Reis 6+1 Yatırımlık Satılık Lüks Villalara Neden Yatırım Yapılmalı?

Her geçen gün değer kazanan bölge de turizm geleceğin sektörlerinden biri olduğu gibi günümüz koşullarında da oldukça yüksek kâr marjları ile hizmet vermektedir. Bu yüksek kârlılık oranı ekonomik getirilerin çoğalması ile yatırımlarınızın değerlenmesini hızlandırırken oldukça kısıtlı olan lüks villalar gün geçtikçe tükenmektedir. İmar durumu dolayısı ile çok fazla binanın inşa edilememesi lüks villa fiyatlarını her geçen gün yukarı doğru taşımakta. Yatırımınızı yaptıktan sonra kendi ikametiniz için kullanabileceğiniz gibi dilerseniz kira garantili sistemimize girerek yüksek kira getirileri sağlayabilir yatırımınızın değer kazanmasını beklerken kira geliri elde edebilirsiniz. Tatil sezonu boyunca beş milyondan fazla yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Turgut Reis’in konaklama sorununa alternatif bir çözüm sunan lüks villalar günlük, haftalık, aylık ve hatta sezonluk olarak kiralanarak sahiplerine hatırı sayılır meblağlarda kira getirisi sağlamakta. Tatillerini lüks Villalarda geçiren ziyaretçiler genel de Ege denizinin tadını çıkarmak için zamanını koylarda veya havuz başında geçirirken genelde hayat standartlarından ve konforundan ödün vermek istemeyen kitle tarafından seçilmektedir. Gelir düzeyi oldukça yüksek bir gurup tarafından tercih edilen Lüks Villa kiralama mülk sahiplerine zamanında ödenen kiralar vaat etmektedir

Turgut Reis 6+1 Yatırımlık Satılık Lüks Villa Seçenekleri

Turgut Reis 6+1 Yatırımlık Satılık Lüks Villa yapacağınız yatırımlarda dilerseniz eşyalı olarak satın alabileceğiniz lüks villaların tamamı havuzlu olarak tasarlanırken geniş bahçelerinde istenilen huzuru ve doğayı bulabileceğiniz doğa dostu yapılardır. Dilerseniz Turgut Reis’te dilerseniz Bodrum yarımadasının diğer beldelerinde yatırım yapabileceğiniz lüks Villalarımız konumları itibarı ile kolay ulaşılabilir, güvenli ve konforlu olarak dikkat çekmektedir. Yapacağınız yatırımın anında getiri sağlamasını istediğiniz taktirde ekibimiz sizlere kira garantisi vererek anında para kazanmanızı sağlamakta.

Turgut Reis 6+1 Yatırımlık Satılık Lüks Villa Avantajları

Yirmi beş yıldır verdiğimiz hizmetlerle yatırımcılarımızın ve kiracılarımızın güvenini kazanan ekibimiz ile yapacağınız satıl alma işlemi ve bu işlemin sonrasında ki çalışmalarda lüks villanızın tüm kiralama işlemleri vereceğiniz yetkilendirme ile tarafımızdan yapılırken sizler zamanında alacağınız kiranızı yeni yatırımlarınızda kullanabileceksiniz. Bilginiz dahilinde gerçekleşecek kiracı değişimlerinde havuz ve bahçe bakımlarının yanı sıra temizlik çalışmaları ekibimiz tarafından yürütülürken sizlerden bunun için her hangi bir ücret talep edilmeyecektir. Kiracıdan oluşabilecek tüm hasarlar tarafımızdan giderilirken isteğiniz doğrultusunda sizlerin ikameti için kiralama takviminde yer ayrılabilirken dilerseniz yatırımınızı kimse ile paylaşmadan sadece kendinize ayırabilirsiniz.

Turgut Reis 6+1 Yatırımlık Satılık Lüks Villa Satın Alma

Lüks villalarımıza yatırım yapmak için önce internet sitemizde bulunan portföyümüzü incelemenizi tavsiye deriz. Çok farklı içeriklerde ve özelliklerde inşa edilmiş lüks villalarımızın özellikleri tamamen konaklama konforu düşünülerek hazırlanmıştır. Görsellerine ve özelliklerine ulaşabileceğiniz internet sayfamızda yatırım yapmaya karar verdiğiniz lüks villa için satın alma temsilcimizi arayarak süreç hakkında bilgi alabilir sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Tarafınıza sunulacak detaylı raporu inceledikten sonra satın alma işlemini başlatarak yatırımınızı güven içinde yapabilirsiniz.Turgut Reis 6+1 Yatırımlık Satılık Lüks Villa

 

 

  • Paylaş

Önceki

Bodrum Akyarlar’da Kira Garantili ...

Sonraki

Bodrum Mumcularda Satılık 2+1 Daireler

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için,Hemen Arayın! 0 (532) 290 59 48