Telefon
WhatsApp
header-logo2.png

Bodrum Mumcularda Satılık 2+1 Daireler

Bodrum Mumcularda Satılık 2+1 Daireler

Bodrum Mumcularda Satılık 2+1 Daireler

Hepimizin hayallerinde yaşayan kendi evinde oturma, kiradan kurtulma ve rahat içinde ay sonunun gelmesinden korkmadan yaşamak vardır. Bir eve sahip olmak ve onu dilediğimiz gibi döşemek restore etmek ve sadece kendi zevkinizin öneminin olduğu duvar resimleri ile doldurmak veya istediğiniz renklere boyayabilmek özgürlüğü hepimizi mutlu eder. Banka hesabımıza yatan paradan herhangi bir ödeme yapma zorunluluğu olmadan birikimlerinize kira bedelini katmak alabildiğine bir rahatlık vermektedir. Ancak satın alacağınız evin konumu, bulunduğu muhit ve yer aldığı şehir oldukça önemli olurken fiyatlarının belirlenmesinde de bu unsurlar etkili olmaktadır. Günümüz koşullarında İstanbul gibi bir şehirden ev sahibi olmak oldukça yüksek maliyetlere sebep olurken diğer büyük şehirlerimizde ev sahibi olmaksa hatırı sayılır bedeller gerektirmektedir.

Kendi evinde hali hazırda yaşamakta olan ve ikinci bir evi alarak yatırım yapmak isteyenler ise farklı illerden veya beldelerden daha az bedeller ödeyerek yeni bir ev sahibi olarak kira getirileri ile yeni birikimler yapma şansını bulmaktadırlar. Bu gibi yatırımları yapmak öncelikle iyi bir öngörü ve araştırma gerektirmektedir. Satın alacağınız bir taşınmazın ne kadar zaman içinde kâr getireceği ve bu kârın ne kadar olacağı önem taşırken imar ve ruhsat durumları iyice araştırılmalı çevrede yapılacak yeni imar ve yerleşim hareketlerinin incelenmesi özellikle önem taşımaktadır. Çünkü bu yeni yapılacak imar hareketliliği yatırımınızın kâr marjının belirlenmesinde önemli bir rol oynayacaktır. Tüm bunların yapıldığı ve yatırımınız veya ikametiniz için hazır olan taşınmazları Bodrum Mumcularda Satılık 2+1 Daireler sizler için hazırlanarak portföyümüzde yer verilmiştir. Tüm çevre araştırmaları ve yasal durumları incelenmiş dairelerimizle verdiğimiz hizmetlerimizle gönül rahatlığı ile yatırımlarınızı yönlendirebilirsiniz.

Bodrum Mumcularda Satılık 2+1 Daireler Seçenekleri

Bodrum Mumcularda Satılık 2+1 Daireler oldukça konforlu ve lüks bir şekilde inşa edilmiş binalarda bulunan lüks dairelerimiz yatırımlarınızın kısa sürede kazanç elde edeceği konumlarda bulunmaktadır. Sadece Mumcular beldesinde değil Bodrum yarım adasının tamamında bulunan 2+1 dairelerimiz dilerseniz kendi ikametiniz dilerseniz kira getirisi elde etmek için kiraya verebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Tüm dairelerimiz eşyalı olarak satışa sunulduğu gibi dilerseniz satın aldığınız daireyi kendiniz dekore edebilirsiniz. Genelde alçak katlı binalarda bulunan dairelerimizde güven içinde bir hayat sürebilir yada kiraya vererek mülkünüzün değer kazanmasını bekleyebilirsiniz. Ana caddelere yakınlıkları ile gelişmekte olan çevre sayesinde kısa sürede kâr elde edebileceğiniz bu taşınmazlar getireceği kira geliri ile de oldukça yüksek kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır. Mutfak ve banyo gibi özel alanların oldukça kullanışlı olarak dizayn edilmesi ile elde edilen konfor sizlerin ve kiracılarınızın rahat içinde bir yaşam sürmenizi sağlamaktayız.

Bodrum Mumcularda Satılık 2+1 Daireler Avantajları

Bodrum ve çevresi tatil sezonlarında yaklaşık 40 milyona varan yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Bu süreçte konaklama sorunlarının çözümlenebilmesi için devreye giren yerel çözümler arasında bulunan kiralık daireler mülk sahiplerine getirdiği yüksek kira bedelleri dolayısı ile yatırımcıların ve birikimlerini değerlendirmek isteyenlerin ilgisini çekmektedir. Mumcular veya Bodrum’un diğer beldelerinde satın alacağınız dairelerinizi kendi ikametiniz için kullanabilirken dilerseniz kira garantili çalışmalarımız ile bizden destek alarak yatırımınızın değer kazanmasını beklerken kira getirileri elde edebilirsiniz. Satın alma öncesi sizlerle çalışan ekibimiz satın alma işleminizden sonrada sizlere destek olarak yetkilendirmeniz ile kiralama işlemlerini sizler adına yaparak sorunsuz bir gelir elde etmenizi sağlamaktadır. Yer göstermek ve diğer zaman kaybına uğrayacağınız işlemleri sizlerin adınıza yapan ekibimiz kiracı değişimlerinde temizlik ve tadilat gibi işlemleri kendi bünyemizde yaparken tüm hizmetler için sizlerden ücret talep edilmemektedir. Uzman kadromuzla kiracıları şimdiden hazır olan dairelerimize yapacağınız yatırımlar sizlere kısa sürede kâr olarak geri dönecektir.

Bodrum Mumcularda Satılık 2+1 Daireler Satın Alma

Bodrum ve çevresinde mimarisi ile dikkat çeken binalarda bulunan dairelerimize sahip olmak için internet sitemize girerek kısa bir gezinti yapmanız yeterli olacaktır. Sizler için portföyümüze kattığımız dairelerimiz inceleyebilir görsellerine ulaşabilir genel bilgilerini görebilirsiniz. Sahip olmayı düşündüğünüz dairemizi satın almak için satın alma uzmanımızı arayarak süreç hakkında bilgi alabilir gerekli bilgilerin bulunduğu dosyayı inceleyerek satın alma işlemini başlatabilirsiniz. 25 yıldır sektörde verdiğimiz müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizden faydalanmak için şimdi internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

  • Paylaş

Önceki

Turgut Reis 6+1 Yatırımlık Satılık ...

Sonraki

Bodrum İnşaat Firmasından Satılık ...

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için,Hemen Arayın! 0 (532) 290 59 48