Telefon
WhatsApp
header-logo2.png

Bodrum Akyarlar’da Kira Garantili Satılık Lüks Villalar

Bodrum Akyarlar’da Kira Garantili Satılık Lüks Villalar

Bodrum Akyarlar’da Kira Garantili Satılık Lüks Villalar

Turgut Reis ve Bodrum arasında kalan Akyarlar bu iki önemli turizm merkezi arasında kalmasına rağmen turizmin getirilerinden oldukça faydalanan bir yerleşim merkezi. Bölgede ki konumu ve güzellikleri ile yerli yabancı birçok turisti bünyesine çeken Akyarlar Bodrum yarım adasının diğer yerleşim yerlerinde olduğu gibi tatil sezonu boyunca oluşan kalabalıklara konaklama konusunda hizmet verirken zorlanmakta. Her gün binlerce insanın ziyaret ettiği Akyarlar bu sorunu yakın olduğu Turgut Reis ile çözmeye çalışsa da bazen bu da yeterli gelmemektedir. Gelir düzeyi yüksek olan tatilciler ise otel tatilleri yerine daha özgür olabildikleri ve tatillerini yönlendirebildikleri bir seçenek olan lüks villa kiralamayı seçmektedirler. Kimseye ve hiçbir şeye yetişme zorunluluğu olmadan yaşayabilecekleri bir tatil arayan kalabalık guruplar ve aileler bu seçenekle daha rahat ve huzurlu bir tatil yaşamaktalar.

Diledikleri gibi havuz ve güneş keyfinin yanı sıra tarih turizminin de seçeneklerini değerlendiren bu tatilciler mülk sahiplerine bıraktıkları yüksek kiralarla bölge ekonomisine katkı sağlamaktadırlar. Gelişen ve büyüyen turizm her geçen gün bölgeye ve çevresine milyonları getirirken yatırımcılarda bu fırsatı değerlendirmekte. Bodrum Akyarlar’da Kira Garantili Satılık Lüks Villalar bu fırsatı sizlerle buluşturan sektörün lideri konumunda bir kuruluştur. Uzman kadrosu ile 25 yıldır verdiği hizmetlerde güven ve kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürürken yatırımcısına kazandırdıkları ile öne çıkmaktadır. Bodrum ve çevresinde bulunan bir çok Lüks villa ile yatırımcısına sunduğu kazanç imkanları her geçen gün daha da kârlı hale gelmekte.

Bodrum Akyarlar’da Kira Garantili Satılık Lüks Villalara Neden yatırım Yapılmalı

Dünyanın içinden geçtiği ekonomik çıkmazlarla dolu bu günlerde geleceği görmekte zorlanan yatırımcılar en güvenilir limanı seçmekten geri kalmıyorlar. Taşınmazlara yönelen yatırımcılar yıllar sonra değer kazanması muhtemel gayrimenkullere yatırım yaparak kazanç sağlamaktadırlar. Ancak bu da iyi bir ön görü ve araştırma gerektirmektedir. Kaç yıl sonra ne kadar değer kazanacağı belli olmayan bu yatırım şeklinin paranız da değer kaybetme riski göz ardı edilmemeli. Peki Bodrum Akyarlar’da Kira Garantili Satılık Lüks Villalara yatırımlarınızı neden yönlendirmelisiniz. İlk olarak tüm villalarımız lüks ve havuzlu olarak dizayn edilmiş misafirlerine tüm konforu sunacak şekilde donatılmıştır. Turizmin atar damarı Bodrum da bulunan lüks villalar bölgede gelişen turizmden yeterinden fazla yararlanacak şekilde inşa edilen lüks villaların en büyük artısı ise taşınmazın değer kazanmasını beklerken kiralardan elde edeceğiniz yüksek kira getirileri ile yeni birikimler yapabilirsiniz. Her koşulda yatırımcısına kazanç kapısını sonuna kadar açan lüks villalar tüm bodrum yarım adasının her yanında bulunmaktadır.

Bodrum Akyarlar’da Kira Garantili Satılık Lüks Villa Seçenekleri

Yüksek kira getirileri sunan Lüks villalarımız arasından seçeceğiniz Villa veya Villalar sizlere bir çok seçeneği de beraberinde getirmekte. Akyarlar dışında Turgut Reis, Torba, Gümüşlük, Yalıkavak, Gündoğan gibi sahil kasabalarında bulunan Lüks villalarımız Dilerseniz Denize sıfır dilerseniz doğa içinde bodrum merkeze kolay ulaşımı bulunan konumlarda inşa edilmiştir. Havuz ısıtmalı lüks villalarımızın yanı sıra kapalı havuzlu lüks villalara yatırım yapabilir yada jakuzili villalarımızı satın alarak yüksek kira getirilerinden faydalanabilirsiniz. İsterseniz balayı villalarını alabilir veya korunaklı muhafazakar lüks villalarımıza yatırım yapabilirsiniz.

Bodrum Akyarlar’da Kira Garantili Satılık Lüks Villa Avantajları

Yapacağınız yatırım ile taşınmazın değer kazanmasını beklerken tarafımızdan garanti edilen kira getirileri ile sizlerin ve ailenizin gelir kalemi artmış olacaktır. Her yıl milyonlarca insanın ziyaret ettiği Bodrum ve çevresinde tatil sezonu boyunca dolu olacak lüks villalar sezon haricinde de boş kalmayacaktır. Tüm yapı izinleri alınmış imar durumları onaylanmış olan lüks villalarımıza yapacağınız yatırımın garantisi olarak sizlere tüm yasal süreçte yardımcı olmaktayız. Satın alma işleminizden sonra vereceğiniz yetki ile kiralama işlemlerinin tüm yükünü üzerinizden alacağımız çalışmalarımız boyunca sizlere garanti edilen kira getirilerini zamanında ve tam olarak alırken lüks villanızın bakımları ve temizlikleri bizler tarafından gerçekleşecektir.

Bodrum Akyarlar’da Kira Garantili Satılık Lüks Villa Satın alma

Bodrum da bir lüks villanız olsun ve kira getirileri ile yeni birikimler yapmak istiyorsanız İnternet sitemize girerek Lüks villalarımızın görsellerini ve özelliklerini inceleyerek satın almaya karar verdiğiniz villamız için satış temsilcimizi arayarak süreç hakkında bilgi alabilir villa hakkında ki detaylı dosyayı inceleyerek satın alma işlemini başlatabilirsiniz.Bodrum Akyarlar’da Kira Garantili Satılık Lüks Villalar

  • Paylaş

Önceki

Bodrum Torba Kiralık Lüks Villa ...

Sonraki

Turgut Reis 6+1 Yatırımlık Satılık ...

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için,Hemen Arayın! 0 (532) 290 59 48